top of page

About | אודות

about.jpg

תהליך העבודה שלי

01 התהליך מתחיל בבירור והבנת צרכי הלקוח, למידת הנכס ומבנה החלל לאיתור הפוטנציאל שבו ואיסוף רעיונות ויזואליים.

 

02 יצירת קונספט עיצובי ותכנוני לצד תקציב אשר מתבסס על צרכי החלל הנתון ובקשות הלקוח על מנת לדייק את הפתרונות מבחינה פונקציונאלית ותקציבית.

 

03 הפרטים הסופיים משורטטים ומעוצבים כאשר כל צורך תכנוני מיושם ומוגש לאישור הלקוח, לאחר בחירת חומרי הגמר מהריצוף דרך המטבח והנגרות, המיזוג, החלונות וכו' ...

 

04 כאשר העיצוב והתקציב מאושרים ניתן לעבור לשלב הביצוע. כל פרט בתהליך נלקח בחשבון למהלך ביצוע הכי פחות מלחיץ ככל שניתן ע"י מבצעים מנוסים ואמינים.

 

05 ליווי הביצוע ופיקוח על העבודות לדיוק ואיכות עד להשלמה, במקביל מתחיל החיפוש לרהיטים ואביזרים ליצירת חלל ייחודי.

 

מאחורינו שנים רבות של עבודה עם קבלנים ומבצעים מנוסים, ספקים וחברות שאחראים לביצוע איכותי בכל פרויקט שלנו.​

אודות הסטודיו

Dvirotem design הינו סטודיו בוטיק לתכנון ועיצוב פנים, המתמחה בבנייה פרטית איכותית. הוקם בשנת 2001 ע"י ליאת ויובל ומתאפיין בסגנון אישי ייחודי ובגישה הדוגלת בתכנון המבנה והחללים הפנימיים כיחידה אחת שלמה.

ניסיוננו בתכנון ועיצוב פנים הינו מקיף: בתי מלון,  לוביים לבניינים משותפים, דירות ובתים פרטיים.

 

מתמחים בשיפוץ דירות ובתים ישנים, בעלי יכולת ניתוח והבנת הצרכים הן של ארגונים והן של אנשים פרטיים, בעלי אינטואיציות נדירות לאנשים, למקומות ולחיבורים ביניהם.

 

דביר-רותם יוצרים "שפה תכנונית" וקונספט עיצובי לכל פרויקט תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של תכנון, עמידה בלוחות זמנים וביצוע ברמת גימור קפדנית, תכנון ועיצוב העומד במבחן הזמן.


סל שירותי התכנון כולל את הנדרש לבנייה חדשה, לשיפוץ בתים ודירות ישנות, לעיצוב פנים של דירות חדשות מקבלן ושיפוץ דירות קיימות.

מומחים באיתור ומימוש הפוטנציאל הגלום בנכסים להשקעה ולמגורים.

יעוץ לאיתור ובחירת נכסים להשקעה ולמגורים הכולל יעוץ התכנות, עיצוב פנים עם ליווי לאורך כל הדרך עד להשלמה הם אבני הדרך של הסטודיו.

 

הסטודיו מעניק שירותיו באיזור השרון, גוש דן , תל-אביב יפו וברחבי הארץ.

Liat-Dvir-Rotem-5203p-.jpg
   ליאת דביר-רותם
Liat Dvir-Rotem

ליאת דביר-רותם, מעצבת פנים, בוגרת הסדנא לעיצוב ואדריכלות, במסגרתם זכתה במלגות הצטיינות מטעם קרן תרבות אמריקה-ישראל, יוצרת עיצוב ואדריכלות פנים עם סיפור. 
מעצבת פנים קריאטיבית מנוסה הבונה "גשר" בין הפונקציה לאסתטיקה, בין החלל והמבנה לפנטזיה של המזמין.
עיצוב ואדריכלות פנים הפונה ללקוחות בעלי הערכה עמוקה ליצירתיות ומקוריות, שיודעים לזהות איכות, ערכים וסגנון אישי. מעצבת מומחית בפוטנציאל, המתרחקת מקלישאות וטרנדים ומנסה להבין מה הכי חשוב ללקוחותיה.
מעצבת בתים פרטיים ודירות שכיף לחזור אליהם הביתה, מקום שיעטוף את הדיירים בנוחות, באינטימיות ובסגנון חיים אישי שישקף אותם – לא מוחקת לאנשים את החיים שלפני. מתמחה בתכנון ועיצוב בתים ודירות ישנים,
בכל פרויקט משתדלת למתוח את גבולות הפתרונות הפונקציונאליים והעיצוב, לא חוזרת על אותו עיצוב אלא מחפשת שפה חדשה, חומרים והשראות שמייחדים את אותו בית או דירה, 
כך שומרת לאורך הרבה שנות יצירה על רעננות והתחדשות.

אני מאמין של  המעצבת:

בכל פרוייקט חדש אני מזינה את עצמי בהמון מידע ובקשות הלקוח ואז מדמיינת אותו באווירה, בחומרים וגוונים ולבסוף יוצא מעין פלט שהוא זה שעל פיו וסביבו העיצוב שלי קורם עור וגידים. חשוב לי לעצב חללים נקיים אבל חמים, מתומצתים אך לא סטריליים. שילוב חומרים, ריהוט וקווים מעניינים לאו דווקא סימטריים ... אינני מעצבת של סטים, לא תמצאו אצלי חליפה אחת בארון, מה שיש לי זו הראיה האחרת איך משלבים יחד תפיסת חלל, קווים, חומרים, גוונים לשפה עיצובית חדשה, לכל פרוייקט אופי וסגנון אישי.

         ​יובל רותם ז"ל
Yuval Rotem R.I.P

יובל רותם ז"ל, היה מייסד ושותף במשרד דביר-רותם.

 

היה בוגר הטכניון בחיפה, מהנדס בניין קונסטרוקטור ומתכנן אדריכלי מוכשר ומנוסה בתכנון פרוייקטים פרטיים וציבוריים.

 

מלווה בנייה ירוקה ומתכנן בשיטות בנייה ירוקה כגון ולוקס | Velox.

 

היה מומחה בהוצאת היתרי בנייה מורכבים בוועדות בנייה בערים ומושבים באיזור השרון, מרכז וברחבי הארץ.

 

ת.נ.צ.ב.ה

bottom of page